שירותי תרגום לאנגלית

שירותי תרגום לאנגלית

הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
 
אנו ב-"פז שירותי תרגום"' מציעים לך תהליך תרגום מקצועי, מהיר ואיכותי שיתבצע ע"י מתרגם מומחה עם היכרות קודמת בתחום. שירותי תרגום שלנו שמים דגש על לוקליזציה של תוכן ושימור משמעות הטקסט במהלך תהליך התרגום. תפיסת העולם שלנו דוגלת בשירות אדיב, תמחור הוגן ומקצועיות ללא פשרות.

נשמח לספק לך שירותי תרגום לאנגלית בתחומים הבאים:

 
  • תרגום מסמכים עסקיים
  • תרגום תוכן מסחרי
  • תרגום תוכן שיווקי
  • תרגום מסמכים משפטיים  
  • תרגום אתרים וחומרים לאתרי אינטרנט
  • תרגום מדריכי משתמש
  • תרגום מסמכים טכניים
  • תרגום מצגות
  • תרגום תעודות
       ועוד...

צרו קשר עכשיו!
הצעת מחיר תהיה אצלכם בהקדם.  
 שירותי תרגום מאנגלית/לאנגלית
טלפקס: 08-9319065
נייד: 054-2022780
aaron.paz@gmail.com 

שירותי תרגום - מבין לקוחותינו


מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-1 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-2 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-3 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-4 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-5 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-6 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-7 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-8 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-9 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-10

תרגום לאנגלית – שירות הנדרש בכל תחומי החיים

אנגלית נחשבת לשפה בינלאומית, המדוברת במדינות רבות בעולם כולו. גם בישראל נלמדת האנגלית כשפה שנייה כבר בבית הספר היסודי, ומשולבת כמקצוע חובה במבחני הבגרות ואף בלימודים אקדמיים. אנו משתמשים וצריכים תרגום לאנגלית למעשה בכל תחומי החיים, שכן אנו נתקלים בשפה באופן יומיומי.

למרות שאנגלית היא מקצוע חובה, לא כל מי שמבין אנגלית ויודע לדבר היטב את השפה, יכול לבצע תרגום לאנגלית מקצועי ומדויק. תרגום לאנגלית שהוא חובבני ואינו מדויק יכול אף לגרום לנזקים, על ידי העברת המסר הלא נכון ואי דיוקים. תרגום לאנגלית מצריך בקיאות רבה בחוקים הדקדוקיים, הקפדה על המרה נכונה של ביטויים ומילים, הקפדה על טקסט קריא וזורם באופן טבעי, ויכול להתבצע רק על ידי אדם אשר יש לו מיומנות וידע רב (תרגום לאנגלית אף נלמד כמקצוע אקדמי) בתחום תרגום לאנגלית. בנוסף, תרגום לאנגלית, כמו כל תרגום אחר, צריך להתבצע על ידי מי שיש לו זיקה לתחום המתורגם. לדוגמה, תרגום לאנגלית של חוזים והסכמים, צריך להתבצע על ידי אדם שמלבד המיומנות והידע בכל הקשור לתחום תרגום באנגלית, תהיה לו זיקה לתחום החוק והמשפט.

תחומים בהם נדרש תרגום לאנגלית

כאמור, תרגום לאנגלית הוא מצרך מבוקש בכל תחומי החיים – בתחום המשפט, התקשורת, המחשבים והאינטרנט, המדע והרפואה, הספורט, תחום המסחר והתעשייה ועוד. תרגום לאנגלית נדרש לשם תרגום ספרים, תרגום מאמרים מדעיים ואחרים, תרגום עבודות אקדמיות, תרגום מחקרים, תרגום הסכמים ומסמכים משפטיים, תרגום מכתבים, אישורים, חוות דעת, קורות חיים ועוד.

בעלי עסקים וחברות רבים מבקשים תרגום לאנגלית של אתרים שלמים, על מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר בכל רחבי העולם, שכן, כאמור, השפה האנגלית נחשבת לשפה בינלאומית המדוברת על ידי אוכלוסיות רבות בעולם. בנוסף, תרגום לאנגלית ברמה גבוהה ומקצועית מעיד על מקצועיות ורצינות של החברה והאתר ועשוי בהחלט להביא להגדלה של מעגל הלקוחות והגולשים באתר.

תרגום לאנגלית נדרש גם על ידי לקוחות פרטיים, כמו סטודנטים הנדרשים לבצע תרגום לאנגלית של טקסטים מסובכים ומורכבים ברמה אקדמאית בפרק זמן קצר. בשוק העסקי הצורך בתחום תרגום לאנגלית הוא רב ומגוון ויכול להידרש לשם תרגום לאנגלית של מפרטים טכניים, דוחות מסוגים שונים, תקציבים, הסכמים וחוזים, מאמרים עסקיים, מאזנים, הצעות מחיר ועוד.

תרגום לאנגלית – מצריך מקצועיות

כאמור, אם אתם נדרשים לבצע תרגום לאנגלית, אל תסתפקו בתרגום חובבני, אשר יכול להכיל אי דיוקים ואף להזיק במקום להשיג את מטרתו. תרגום לאנגלית חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע בקיא ומיומן, אשר יידע להפיק את הטקסט המדויק ביותר והקרוב ביותר במשמעותו לטקסט המקורי, בשפה מקצועית וגבוהה. אם אתם צריכים תרגום לאנגלית מדויק, מהיר ומקצועי – פז שירותי תרגום היא הכתובת שלכם. ב- פז שירותי תרגום תוכלו למצוא מתרגמים מיומנים ומקצועיים, אשר יספקו עבורכם את התרגום המדויק ביותר, במהירות האפשרית.

לייבסיטי - בניית אתרים