תרגום אתרים - תועלות

תרגום אתרים - תועלות

הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק


תרגום אתרים - לא רק הוצאות


בימינו מרבית האנשים משתמשים באינטרנט על מנת לחפש מוצרים ושירותים שהם רוצים או זקוקים להם. דרך האינטרנט אנשים מוצאים מידע שלא הייתה להם גישה אליו קודם. האינטרנט נותן לאנשים את האפשרות לבחור מבין היצע ענק של חברות ומוצרים מכל רחבי העולם. לכן מרבית החברות משתמשות באינטרנט להגברת המודעות ולהגדלת המכירות.


איך תרגום אתרים יכול לעזור?

בנית אתר מצוין, השקעת סכומים אדירים בבניית ועיצוב האתר ואז בשיווקו ברשת האינטרנט. אולי אפילו ביצעת תרגום אתרים לאנגלית בנוסף לעברית. אך בכל זאת, כל ההזמנות שלך מגיעות מהשוק המקומי שלך בלבד. למה?

התשובה פשוטה: על מנת למכור בשווקים זרים ושפות זרות, עלייך לדבר בשפה המקומית – עלייך להעיזר בספק שירותי תרגום ! אם האתר שלך לא יהיה ברור לגולש, הוא לא יבין מה האתר מציע וייקח את כספו לאתר מקומי.
אם האתר אמור להגיע לקהל רחב בשוק הגלובלי, כדי להגדיל מכירות ובכך רווחים, הוא חייב להיות אתר רב לשוני שנעזר בספק שירותי תרגום. ע"י תרגום אתרים האתר שלך ידבר בשפה של דוברי השפות הזרות. יותר ויותר חברות מזהות את העובדה הזו ומבינות שהמפתח להצלחה בשוק הגלובלי עובר דרך שירותי תרגום.
 

תועלות שיווקיות של תרגום אתרים לשפות זרות


תרגום אתרים נחשב לכלי שיווקי בעל יחס עלות תועלת גבוה במיוחד, וההחזר ההשקעה על תרגום מהיר מאוד. היתרונות של שירותי תרגום רבים ומגוונים:

הגדלת (מיקסום) הפוטנציאל הגלובלי
תהליך תרגום האתר תורם ליכולת האתר שלך למשוך יותר לקוחות, פשוט כי ישנם המון גולשים שאנגלית אינה שפתם הראשית. גולש באתר בשפתו המקומית יבלה פי שניים זמן באתר, ויש פי ארבע סיכוי שיהפוך ללקוח שירכוש את המוצר שלך מאשר ללא תרגום אתרים.

הגדלת נתח השוק
ע"י תרגום אתרים והתאמתם לשוק ספציפי האתר נהיה מזמין יותר לגולש המקומי. אנשים מרגישים יותר בנוח בשפתם הראשית, ולכן יש יותר סיכוי שיהפכו ללקוחות. תהליך תרגום פותח לך דלת למיליוני לקוחות פוטנציאליים בכל בעולם.

אמינות מותג כשחקן גלובלי
אם האתר שלך בנוי נכון ומכיל את המידע המתאים, ואם הוא הותאם ע"י חברת תרגום מקצועית - העסק או המותג שלך נראים לגולש מקצועיים יותר. אתר טוב ומותאם לשוק ספציפי מראה שהעסק שלך הוא שחקן משמעותי בשוק הגלובלי. אתר בינ"ל משדר אמינות, כי הוא מראה שהחברה גדולה ופונה לקהלים שונים בכל העולם.

חסכון בעלויות שיווק
תרגום אתרים יכול לחסוך לעסק שלך בהוצאות השיווק. כיום שיווק אינטרנטי תופס נתח גדול יותר בתקציבי פרסום. תרגום אתרים נכון גורם לכך שהגולשים ימצאו את האתר שלך במנועי חיפוש מקומיים בצורה אורגנית.
לא מספיק לבצע תרגום אתרים – יש לבצע את תהליך בצורה נכונה, כדי שמנועי חיפוש ימצאו את האתר שלך. תרגום אתרים גם מגדיל את כמות דפי האתר, ובכך מעלה את הרלבנטיות שלו בעיני מנועי החיפוש.

לסיכום, תרגום אתרים הכרחי לעסק גלובלי. בסופו של דבר, כל אתר חייב להתאים לשוק היעד שלו בשפתו.
 
לייבסיטי - בניית אתרים