תרגום מאיטלקית

תרגום מאיטלקית

הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
 
אנו ב-"פז שירותי תרגום"' מציעים לך תהליך תרגום מקצועי, מהיר ואיכותי שיתבצע ע"י מתרגם מומחה עם היכרות קודמת בתחום. שירותי תרגום שלנו שמים דגש על לוקליזציה של תוכן ושימור משמעות הטקסט במהלך תהליך התרגום. תפיסת העולם שלנו דוגלת בשירות אדיב, תמחור הוגן ומקצועיות ללא פשרות.

נשמח לספק לך שירותי תרגום מאיטלקית בתחומים הבאים:

 
  • תרגום מסמכים עסקיים
  • תרגום תוכן מסחרי
  • תרגום תוכן שיווקי
  • תרגום מסמכים משפטיים  
  • תרגום אתרים וחומרים לאתרי אינטרנט
  • תרגום מדריכי משתמש
  • תרגום מסמכים טכניים
  • תרגום מצגות
  • תרגום מאמרים
  • תרגום תעודות
       ועוד...

צרו קשר עכשיו!
הצעת מחיר תהיה אצלכם תוך מספר שעות מרגע שליחת החומר.  
 שירותי תרגום מאיטלקית/לאיטלקית
טלפקס: 08-9319065
נייד: 054-2022780
aaron.paz@gmail.com 

שירותי תרגום משפה - מבין לקוחותינו


מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-1 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-2 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-3 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-4 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-5 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-6 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-7 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-8 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-9 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-10

תרגום מאיטלקית הוא שירות הנדרש על ידי אנשים רבים, חלקם סטודנטים לרפואה אשר לומדים באיטליה ומעוניינים להבין את המאמרים בצורה מדויקת ולכן הם מעוניינים לקרוא אותם בשפת האם שלהם - בעברית.
אנשי עסקים רבים, המעוניינים להבין בצורה המדויקת ביותר את החוזים הנחתמים בינם לבין אנשי העסקים האיטלקיים, אקדמאים רבים אשר זקוקים לתרגום של מאמרים הקשורים לעולם העיצוב, התרבות ועוד. אנשי תרבות רבים נעזרים ב-שירותי תרגום לאיטלקית כאשר מדובר בטקסטים של האופרות המוכרות, המחזות האיטלקים הקלאסיים ועוד.
הדרישה לשירותי תרגום מאיטלקית הוא פועל יוצא של העובדה כי השפה האיטלקית היא שפה המדוברת על ידי יותר מ-100 מיליון איש. דבר שחשוב לדעת הוא כי באיטליה ישנם שני ניבים של איטלקית: ניב צפוני וניב דרומי ולכן חשוב שהאדם שיבצע את עבודת התרגום יכיר את הניב שבו נכתב החומר המיועד לתרגום משפה זו או אחרת.

תרגום מאיטלקית - טיפים חשובים

תרגום מאיטלקית הוא דבר שצריך להתבצע בצורה המקצועית ביותר. על מנת שעבודת התרגום תהיה ברמה גבוהה חשוב לוודא כי:
• שפת אם- לוודאי כי שפת האם של המתרגם היא איטלקית וכי הוא מכיר את התרבות באיטליה וישראל.
• מיומנות- חשוב מאוד כי המתרגם יהיה מקצועי בתחומו, ניתן לבדוק דבר זה על ידי כך שתבקשו ממנו לתרגם לכם קטע מטלנובלה איטלקית או קטע מאתר אינטרנט הכתוב בשפה האיטלקית.
• עולם המושגים- (טרמינולוגיה) חשוב מאוד שהמתרגם יכיר בצורה מוחלטת את המינוחים אותם הוא צריך לתרגם.
• תרגום מאיטלקית עדכנית- ישנה חשיבות לכך שהמתרגם יהיה מעודכן בשפה האיטלקית העדכנית ולא רק במדובר או בעלת ניב ספציפי.
• שליטה בתחום- חשוב כי תרגום מאיטלקית יעשה על פי התחום אותו אתם רוצים לתרגם. כלומר, אם מדובר במסמך משפטי חשוב לוודאי כי אותו אדם שיתרגם עבורכם תרגום מאיטלקית יהיה בעל ניסיון בתרגום בתחום המשפטי, כנ"ל לגבי נושאים רפואיים ותחומים שונים.
תרגום מאיטלקית מתבצע בתחומים רבים, כגון: תרגום של מכרזים, תרגום לחוזים משפטיים, תרגום של אתרי אינטרנט שונים אשר ברשת, של ספרים שונים: ספרי שירה ופרוזה, של מיני תכתובות ואי מיילים.

תרגום מאיטלקית - נפלאות התרבות האיטלקית

נפלאות התרבות האיטלקית ידועה שנים רבות. אם מדובר בתיאטרון ובמחזאים האיטלקיים הנפלאים, כגון: לואיג'י פיראנדלו שזכה בפרס נובל לספרות והנכם מעוניינים במתרגם שיבצע תרגום מאיטלקית לעברית של יצירותיו בצורה המדויקת ביותר. אם זה תרגום מאיטלקית של מאמרים שהופיעו בעיתון האיטלקי 'קוריירה דלה סרה', או כל דבר אחר.

תרגום מאיטלקית - הנוסחה להצלחה

זכרו, תרגום מאיטלקית הוא מתכונת להצלחה כאשר היעד שלכם הוא לפרוץ לתחומים ושווקים חדשים שבחו"ל. כאשר אתם מתכוונים להרחיב את השוק וקהל היעד העסקי שלכם, קרוב לוודאי שתצטרכו לקרוא חומר רב באיטלקית, כולל חוזים משפטיים ועוד הקשורים לקהל האיטלקי.
תרגום מאיטלקית לעברית יעזור לכם לצמצם פער אשר מובן מאליו בין שתי השפות וזאת על ידי קריאה של תרגום ועריכה של החומר המדובר ברמה הגבוהה ביותר והברורה ביותר לדוברי העברית.
זכרו, תרגום מאיטלקית חייב להיות איכותי שכן הוא המראה לעסק שלכם.
כלומר, אם אתם בעלי עסק ויש לכם אתר אינטרנט. עד היום עשיתם עסקים באיטליה ומהיום אתם מעוניינים לעשות עסקים גם במדינות אחרות (כולל ישראל) ככל שהתרגום יהיה איכותי וברור וכמובן ברמה נאותה, כך גם העסק שלכם ייתפס כרציני.
אם תשכירו את שירותיו של מישהו שיבצע תרגום מאיטלקית בצורה קלוקלת הן מבחינת התחביר והמלל, קרוב לוודאי שאנשים יקבלו רושם לא חיובי על העסק שלכם.
 

לייבסיטי - בניית אתרים