תרגום מגרמנית

תרגום מגרמנית

הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
 
אנו ב-"פז שירותי תרגום"' מציעים לך תהליך תרגום מקצועי, מהיר ואיכותי שיתבצע ע"י מתרגם מומחה עם היכרות קודמת בתחום. שירותי תרגום שלנו שמים דגש על לוקליזציה של תוכן ושימור משמעות הטקסט במהלך תהליך התרגום. תפיסת העולם שלנו דוגלת בשירות אדיב, תמחור הוגן ומקצועיות ללא פשרות.

נשמח לספק לך שירותי תרגום מגרמנית בתחומים הבאים:

 
  • תרגום מסמכים עסקיים
  • תרגום תוכן מסחרי
  • תרגום תוכן שיווקי
  • תרגום מסמכים משפטיים  
  • תרגום אתרים וחומרים לאתרי אינטרנט
  • תרגום מדריכי משתמש
  • תרגום מסמכים טכניים
  • תרגום מצגות
  • תרגום מאמרים
  • תרגום תעודות
       ועוד...

צרו קשר עכשיו!
הצעת מחיר תהיה אצלכם תוך מספר שעות מרגע שליחת החומר.  
 שירותי תרגום מגרמנית/לגרמנית
טלפקס: 08-9319065
נייד: 054-2022780
aaron.paz@gmail.com 

שירותי תרגום משפה - מבין לקוחותינו


מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-1 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-2 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-3 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-4 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-5 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-6 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-7 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-8 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-9 מבין לקוחותינו - פז שירותי תרגום-10

תרגום מגרמנית, כמו תרגום ממגוון שפות נוספות הוא נושא הדורש מומחיות.
בעידן שלנו בו רפרוף מהיר באינטרנט יספק לנו כמות רבה של תוכנות תרגום ופרטים של סטודנטים אשר מבצעים את עבודת התרגום במחיר נמוך עד נמוך מאוד, עדיין אנו עדים לדרישה רבה למתרגמים מקצועיים.
הסיבה לתופעה זו היא ברורה: תרגום מגרמנית, שכמו תרגום משפות נוספות צריך להיות מדויק, דהיינו, המתרגם צריך להעביר את הרעיונות הרשומים בשפה אחת לשפת התרגום בצורה המדויקת ביותר.
תרגום מגרמנית היא עבודה למקצוענים בלבד. אם אתם מעוניינים שהתרגום יישאר כמה שיותר נאמן למקור אך גם ברור, חשוב שתבחרו בחברת תרגום מקצועית או במתרגם בעל מוניטין.

תרגום מגרמנית - חשיבות המתרגם

למתרגם ישנה חשיבות רבה כאשר מדובר בתרגום מגרמנית.
חשוב לדעת כי תרגום מגרמנית ובשפות אחרות נעשה על ידי מתרגם אשר מתמחה בסגנון ובז'אנר אותו אתם רוצים לתרגם. מתרגם אשר מתמחה בפן ההיסטורי של מאמרים קרוב לוודאי לא ימלא את פונקצית תרגום שירה בצורה מקצועית, תרגום שירה דורש מתרגם המתמחה בסוג זה של תרגום.
מתרגם טוב חייב למלא את הפונקציות הבאות:
• בעל יכולת תרגום מגרמנית ברמת שפת אם.
• מומחה בסוג התרגום הרצוי.
• בעל ידע תרבותי של העם הגרמני ומינוחים אשר שגורים בשפה הגרמנית ויכולת לתרגם אותם בצורה המדויקת ביותר לעברית.
• בעל ניסיון ואסמכתאות המעידים על ניסיון קודם.
• ביצוע עבודה תוך פרק זמן קצר.

תרגום מגרמנית - בחירת מתרגמים

כאשר אתם נוסעים לגרמניה לטיול או לתקופת ממושכת יותר קרוב לוודאי שתלמדו את השפה, אך אין זה אומר כי תוכלו לתרגם אותה. כאשר מדובר במאמרים אקדמאים המכילים גרמנית ברמה גבוהה, או תרגום מגרמנית של יצירות ספרותיות, כגון: פרוזה ושירה נדרשת עבודה של מתרגם מקצועי.
שכן, הגרמנית היא שפה אשר מורכבת מ-12 זמנים ותחביר שונה מאשר התחביר המוכר לנו כל כך של השפה העברית. כמו כן ישנן מילים רבות בגרמנית שלהן יש מספר משמעויות ולכן חשוב לדעת את ההקשר הנכון וזאת בניגוד לשפה העברית שבה כמעט כל מילה יש הקשר ספציפי.
גרמנית אינה שפה קלה ולמרות שמילים רבות מהשפה הגרמנית אומצה על ידי האידיש המוכרת לנו, כאשר מדובר בכל הנושא של תרגום מגרמנית חשוב לקחת אדם מומחה השולט בגרמנית ובעברית בצורה מוחלטת.
חשוב להבין כי תרגום מגרמנית אשר אינו ברור ומוגדר כלקוי יכול להסב לכם נזק רב מבחינה מקצועית ולקהל הקוראים שלכם נזק מבחינת הבנת המישמוע של אותו חומר.
 

תרגום מגרמנית - שפה גרמנית ככלי

גרמניה היא מעצמה והשפה הלשונית שלה היא כלי חזק לכל אדם המתעניין ומעורב בעולם העסקים, התרבות, האקדמיה ועוד. חשוב לדעת כי שירותי תרגום מגרמנית אינם דבר של מה בכך, שכן גדולי הסופרים והיצירות נכתבו בשפה זו ועל מנת לזכות ב"מנת תרבות" כדאי לדעת את השפה הגרמנית או לקרוא תרגום מדויק של גדולי היוצרים בשפה זו.
ישנם מעל ל-70 מיליון בני אדם אשר דוברים, יוצרים ומקיימים יחסי עבודה בשפה זו ולכן חשיבותו של תרגום מגרמנית חיונית לכל אדם אשר רוצה להיות חלק מהעולם העסקי והתרבותי המתקדם.

תרגום מגרמנית - נקודות לבדיקה

תרגום לגרמנית משרת קהל יעד של סטודנטים, אקדמאים, אנשי עסקים ו-אנשי תרבות.
כאשר אתם מגלים כי אתם זקוקים לפעולה של תרגום לגרמנית, חשוב שתוודאו מספר דברים:
תרגום מהיר- וודאו כי עבודת התרגום נעשית בתקופת זמן המתאים לכם ובצורה המקצועית והמהירה ביותר.
היכרות של המתרגם עם התרבות הגרמנית והישראלית- חשוב שתקבלו המלצות או תוודאו עם החברה או בכל דרך אחרת שאמנם המתרגם שולט בתרבות הגרמנית והישראלית ומסוגל לתרגם בצורה מהימנה.
מתרגם השולט בתחום אותו מאמר- חשוב שתוודאו כי המתרגם מומחה באותו תחום שבו הינכם מעוניינים בתרגום.

לייבסיטי - בניית אתרים